HAKKIMIZDA

Eliz Ecza Deposu

2021 yılı itibari ile sağlık alanındaki faaliyetlerini başarı ile sürdüren Eliz Ecza Deposu; Ankara merkez ofisi ile Türkiye`nin neredeyse tüm illerine ürün satışı, teminatı ve ürün ile ilgili bilgilendirme yapan bir kuruluştur.

Düzenli olarak denetlenen ve geliştirilen ecza depomuzda tüm operasyonel süreçleri özel otomasyon sistemimiz üzerinden kontrol ederek kayıt altına alıyoruz. Teknolojik depolama sistemi ile hızlı, güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunuyoruz.

Değişen ihtiyaçlara uyum sağlayan profesyonel, dinamik bir kuruluş olarak yüksek kaliteli ve tamamen güvenilir olan orijinal ürünleri ihtiyaç alanlarına ulaştırıyoruz.

Müşteri İlişkileri

Ürünlerin sipariş anından son kullanıcıya ulaşana dek her zaman çözüm odaklı yaklaşımı kural edinmiş kadromuz kaliteli ve disiplinli hizmet ile yanınızda olacaktır.

Mal Kabul Süreci

Ürünlerimizin stok takibi otomasyon sistemimiz ve belirli peryotlarla fiziki olarak takip edilerek optimum stoğa ulaştığı andan itibaren tedarikçi firmadan talep edilmekte. Talep edilen ürünlerin depoya ulaşmasından itibaren her ürün soğuk zincir miad ambalaj deformasyonu vb kontrolden geçirelerek depolanmaktadır.

Depolama Hizmetleri

Tedarik edilen ürünler soğuk zincir kurallarına uygun olarak depolanmakta ve stok süresi boyunca otomasyon sistemiz tarafından ve fiziki olarak takip edilmektedir.

Sevkiyat Süreci

Siparişler firmanın onayına sunulup onay alındıktan sonra soğuk zincir kurallarına uygun ve zarar görmeyecek şekilde paketlenerek müşterilere en hızlı şekilde ulaştırılmaktadır.